влевовправо
-41%Швидка зарядка тайпсі 25W для macbook ipad android iphone 15 16 Pro Max Plus Mini адаптер + кабель Type C
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ad25w-cc
595 ₴
349 ₴
Показати оптові ціни+380 (73) 409-57-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зарядний пристрій для Apple 25W USB-C: Потужна та ефективна зарядка для вашого iPhone і не тільки!
Випробуйте максимально швидку та зручну зарядку з мережним зарядним пристроєм Apple 25W USB-C. Цей компактний, але потужний пристрій забезпечує оптимальну продуктивність зарядки для вашого iPhone та iPad. Оснащений портом USB-C, він ідеально підходить для сучасних гаджетів.
Основні характеристики:
- 25 Вт потужності: Швидка зарядка до 50% за 30 хвилин для iPhone 15 16 та новіших моделей.
- Універсальність: Сумісно з безліччю пристроїв Apple, включаючи iPhone, iPad, Apple Watch та AirPods.
- Кабель Type-C до Type-C: Універсальний кабель для швидкого та зручного заряджання.
Підходить як для дому, так і для офісу, цей зарядний пристрій гарантує, що ваші пристрої завжди будуть заряджені та готові до роботи. Використовуйте цей зарядний пристрій, щоб залишатися на зв'язку в будь-якій ситуації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 25 Вт |
| Потужність | 25 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 5В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Технології швидкого заряджання | Fast Charge |
| Сумісність з брендом | Універсальний |
- Ціна: 349 ₴









