-23%Рукавичка Авто Мочалка мікрофібра 2в1 Двостороння для пінної мийки ручного полірування автомобіля (Помаранч)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1091-15
245 ₴
189 ₴
Показати оптові ціниРукавичка Авто Губка мікрофібра 2в1 Двостороння для пінної мийки та ручного полірування автомобіля (Помаранчева)
Двостороння рукавичка-губка з мікрофібри для миття, полірування автомобіля та побутових поверхонь — ідеальний інструмент для ефективного та дбайливого догляду. Вона м’яко очищає без подряпин, розводів і ворсу, добре вбирає вологу та видаляє забруднення, підходить для всіх типів поверхонь. Губкою можна користуватися як у домашніх умовах, так і на автомийках. Вона відмінно працює з різними мийними засобами та підходить як для сухого, так і для вологого використання. Навіть після багаторазового використання не втрачає своїх властивостей, легко очищується.
Переваги губки 2в1:
- Двостороння
- Ефективно видаляє пил, забруднення та жир
- Відрізняється високою здатністю до вбирання вологи та щільністю
- Зручна як для лівої, так і для правої руки
- Розмір 24 х 16 см
- Підходить для прання в пральній машині
Цей інструмент ідеально підходить для автосервісів, автомийок, а також для приватних користувачів, які надають перевагу самостійному миттю авто. Мийте свій автомобіль швидко, якісно та з мінімальними зусиллями, отримуючи бездоганний результат кожного разу!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Без бренду |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Колір | Помаранчевий |
| Вид товару | Губка |
| Довжина | 240 мм |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 189 ₴





