
ДБЖ Andowl Q-UP2000Х1 UPS 2000VA 1200W Джерело безперебійного живлення (безперебійник)
- Немає в наявності
- Код: 1059-8
7 495 ₴
Джерело безперебійного живлення Andowl Q-UP1100Х1 призначене для автономної роботи комп'ютерної техніки та периферійного обладнання в офісних і житлових приміщеннях. Якщо Вам необхідно організувати у вашому будинку або офісі якісну систему резервного електроживлення, джерело безперебійного живлення Andowl Q-UP1100Х1 - це оптимальне і доступне для Вас рішення.
Мікропроцесорне керування батареями
Andowl Q-UP1100Х1 оснащений мікропроцесорним керуванням батареями, що забезпечує максимальну ефективність і довгий термін служби вашої батареї. Точна інтелектуальна зарядка сприяє підвищенню ефективності та надійності роботи пристрою.
Розширений захист
Завдяки поліпшеним функціям захисту, ваш Andowl Q-UP1100Х1 надійно захищений від перевантажень, надлишкової напруги, коротких замикань і помилок установки. Це забезпечує довгий термін служби та надійність пристрою навіть за складних умов експлуатації.
Стильний і універсальний дизайн
Акумулятори компактної, сучасної конструкції постачаються у вертикальному, горизонтальному або настінному виконанні, що підходить для будь-якої компонувальної схеми електроніки та прекрасно доповнює обстановку будинку.
Можливість холодного старту
Andowl Q-UP1100Х1 забезпечує тимчасове живлення від батарей у разі вимкнення зовнішнього електроживлення, що забезпечує безперервну роботу в критичних ситуаціях.
Світлодіодні індикатори
Світлодіодні індикатори надають вам наочну інформацію про поточний стан пристрою та електромережі. Це дає змогу швидко й точно оцінити працездатність вашого безперебійника.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Кількість вихідних розеток | 3 шт. |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Індикація | Звукова |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик, Метал і пластик |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Резервний (Off-line або Standby) |
| Частота струму | 60 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 220 В |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 1200 Вт |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 місяць |
| Призначення | Для дому |
| Особливості | Зі звуковою сигналізацією; Холодний старт |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 220 - 240 В |
| Вихідна частота, Гц | 50/60 |
| Кількість розеток | 3 |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Вхідна частота, Гц | 50/60 |
| Номінальна потужність | 12000 Вт |
- Ціна: 7 495 ₴





