
Портативна зарядна станція XO PSA-700 614 Wh повер банк, портативна батарея з розеткою УМБ Power Bank
- Немає в наявності
- Код: 37226
24 999 ₴
Сучасна й універсальна зарядна станція XO PSA-700 є потужним рішенням для підтримання енергопостачання в різних ситуаціях. З ємністю 752.8 ват-години та інноваційним літій-залізо-фосфатним (LiFePO4) акумулятором, час заряджання якого становить лише 1.6 години, дана станція стане незамінним активом у побуті, аварійних ситуаціях, ремонтних роботах, заходах та багатьох інших галузях.
Потужний і надійний, цей пристрій відповідає найвищим стандартам безпеки, підтвердженим авторитетною сертифікацією UL. Технологія ефективного інверторного перетворення SPWM забезпечує стабільне та надійне живлення, гарантуючи довгий термін служби порівняно зі звичайними акумуляторами.
Незалежно від того, чи потрібно забезпечити електроенергією будинок, офіс, медичну службу, захід або активний відпочинок на природі, зарядна станція XO PSA-700 готова до дії. Її надійність, продуктивність і зручність у використанні зроблять її незамінною частиною вашого повсякдення.
Зарядити станцію можна 3 способами:
- Від розетки 220В, за допомогою кабелю, що йде в комплекті.
- Від автомобільного "прикурювача" DC 12 В
- Від сонячної панелі з кабелем DC 12 В
- Зарядна станція має вбудований ліхтарик потужністю 3 Вт. і 3 режими: яскравий → звичайний → сигнал SOS.
Характеристики:
- Тип акумуляторів: літій-залізо-фосфатний (LiFePO4)
- Час заряджання: до 1.4 години
- Ємність зарядної станції: 0.614 кВт/год
- Ємність батареї: 192000 мАг
- Максимальна вихідна потужність: 700 Вт.
- Функції зарядки: PD, QC
- Життєвий цикл: понад 3000 циклів
- Пристрої, що одночасно заряджаються: 8
- Вихідні інтерфейси: 1 × USB Type C; 1 × прикурювач; 2 × розетка 220 В; 2 × USB Type A; 2 × DC-роз'єм.
- Захист: від короткого замикання; від надлишкової напруги на виході; від надлишкової напруги на вході
- Температура підзарядки: 0°C - 50°C
- Температура розряджання: -5°C - 65°C
- Габарити: 30.5 × 21 × 20 см
- Вага: 8.5 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 192000 мА/год |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Зарядка батареї | Від мережі |
| Роз'єми | USB Type-A, DC, micro USB |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Індикація | С дисплеем |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 305 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 210 мм |
| Вага | 8.5 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для фотоапаратів; Для повербанків; Для дрібної побутової техніки; Для електроніки |
| Особливості | Швидке заряджання батареї; З ліхтариком; З ручкою |
| Розміри | 30.5 х 21 х 20 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Комплектація | Зарядна станція XO-PSA-700<br/> Інструкція<br/> Зарядний кабель |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Вихідні інтерфейси | 1 x DC-роз'єм; 2 x USB Type A; 2 x DC-роз'єм; 2 х Розетка 220 В; 1 x USB Type C |
| Функції заряджання | Power Delivery; PowerIQ; QC швидке заряджання 3.0 |
| Вхідний струм, А | 3; 5; 2.4 |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 8 |
| Тип акумуляторів | Літій-залізо-фосфатні (LiFePO4) |
| Ємність батареї, мА·год | 192000 |
| Вихідна сила струму, А | 3; 5; 2.4 |
| Вхідні інтерфейси | DC-роз'єм |
| Вихідна напруга, В | 220; 12; 15; 5; 9; 20; 240; 230 |
| Защита от | Надлишкової напруги на виході; Надлишкової напруги на вході; Короткого замикання |
| Вхідна напруга, В | 12; 200; 5; 28; 240 |
| Кількість в пачці, шт. | 1 |
| Тип заряджання станції | Заряджання від сонячної панелі; Заряджання від автомобіля; Постійний струм |
| Кількість заряджань пристроїв | >3000 |
| Час заряджання від мережі | 1.4 |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 700 |
| Робоча температура | -5°C - 65°C |
| Ємність зарядної станції, кВт/год | 0.614 кВт/ч |
| Максимальна потужність заряджання (220 В), Вт | 500 |
| Максимальна потужність пристроїв (X-Boost), Вт | 1400 |
- Ціна: 24 999 ₴









