
Портативна зарядна станція MUSTANG D1000 252000mAh/932.4Wh/1000W повер банк, портативна батарея з розеткою УМБ Power Bank +
- Немає в наявності
- Код: 35648
34 999 ₴
Представляємо вам абсолютно нову зарядну станцію - MUSTANG D1000, що об'єднує в собі компактність і потужність для ефективного заряджання та живлення широкого спектра пристроїв, включно з гаджетами та електронікою, що працює від 220V. Це джерело енергії стане незамінним супутником як у подорожах і кемпінгах, так і в аварійних ситуаціях.
MUSTANG D1000 базується на передовій технології літій-іонних батарей, що гарантує не тільки надійність, а й безпеку у використанні. Інтуїтивно зрозумілий LED-дисплей з індикатором рівня заряду поміщений на корпус зарядної станції, забезпечуючи зручність контролю.
Цей пристрій універсальний і готовий забезпечити енергією різноманітні гаджети та пристрої, що підтримують USB-підключення, а також пристрої, які потребують прямого включення в мережу 220V. Мобільні телефони, планшети, фото- і відеокамери, освітлювальні прилади, ноутбуки - все це можна легко зарядити або підтримати в роботі завдяки універсальному портативному джерелу живлення MUSTANG D1000.
Продумана система захисту цієї зарядної станції автоматично реагує на коротке замикання, перенапругу і підвищені температури, забезпечуючи безпеку ваших пристроїв і самої станції. У разі позаштатних ситуацій система спрацює миттєво, гарантуючи безперервність роботи і збереження підключених пристроїв.
MUSTANG D1000 - це не тільки технічно досконалий пристрій, а й надійний супутник у повсякденному житті та екстремальних ситуаціях. Відкрийте для себе потужність і універсальність цієї зарядної станції вже сьогодні!
Характеристики
- Ємність зарядної станції: 932.4 Вт/год
- Максимальна вихідна потужність: 1000 Вт.
- Ємність батареї: 252000 mAh
- Функції зарядки: PD, QC, Qi
- Життєвий цикл: понад 3000 циклів
- Вихідні інтерфейси: 2 × USB Type A; 2 × USB Type C; 2 × Розетка 220 В; 5 × DC-роз'єм;
- Захист: від короткого замикання; від перенапруги на виході; від перенапруги на вході;
- Робоча температура: -10°C - +40°C;
- Габарити: 34.5 × 22.7 × 20.3 см
- Вага: 8.7 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Mustang |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 252000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія, Від USB |
| Роз'єми | Type-C, Lighting, USB, Розетка AC 220В, USB Type-A, micro USB |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 345 мм |
| Ширина | 203 мм |
| Висота | 227 мм |
| Вага | 8.7 кг |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 1000 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для фотоапаратів; Для повербанків; Для дрібної побутової техніки; Для електроніки |
| Особливості | Ліхтарик |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Вихідні інтерфейси | 1 x DC-роз'єм; 2 x DC-роз'єм; 2 х Розетка 220 В; 3 x USB Type A; 1 x USB Type C |
| Функції заряджання | Power Delivery; PowerIQ; Qi бездротове заряджання; QC швидке заряджання 3.0 |
| Вхідний струм, А | 3; 5; 2.4 |
| Індикація | З дисплеєм |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 8 |
| Тип акумуляторів | Літій-іонні (Li-ion) |
| Ємність батареї, мА·год | 252000 |
| Вихідна сила струму, А | 3; 5; 2.4 |
| Вхідні інтерфейси | DC-роз'єм |
| Вихідна напруга, В | 220; 12; 15; 5; 9; 20; 240; 230 |
| Защита от | Надлишкової напруги на виході; Надлишкової напруги на вході; Короткого замикання |
| Вхідна напруга, В | 12; 200; 5; 28; 240 |
| Кількість в пачці, шт. | 1 |
| Тип заряджання станції | Заряджання від сонячної панелі; Заряджання від автомобіля; Постійний струм |
| Кількість заряджань пристроїв | >3000 |
| Ємність зарядної станції, кВт/год | 0.9324 кВт/ч |
| Тип | Універсальна батарея |
| Набір перехідників | Немає |
- Ціна: 34 999 ₴






