
Портативна зарядна станція XO PSA-200 190 Wh повер банк, портативна батарея з розеткою УМБ Power Bank
- Немає в наявності
- Код: 37224
5 499 ₴
Портативна зарядна станція XO PSA-200 Pro з інтегрованим літій-іонним (Li-ion) акумулятором ємністю 190Wh - незамінний компаньйон в умовах вимкнення електроенергії або під час подорожей. Повний зарядний час акумулятора становить лише 4.5 години, забезпечуючи оперативну готовність станції до використання. Це потужне й універсальне енергетичне джерело дає змогу швидко заряджати різноманітні пристрої, як-от смартфони, ноутбуки, планшети, а також живити побутову техніку, включно з кавоварками, холодильниками, телевізорами, пилососами тощо.
З легкістю визначте рівень заряду станції: достатньо одного натискання, і індикатор негайно відобразить поточний стан батареї. Додатково, під час під'єднання пристрою до зарядної станції, індикатор автоматично відображає рівень заряду під'єднаного пристрою, і його згасання свідчить про повне заряджання.
Зарядна станція XO PSA-200 Pro додатково оснащена інтегрованим LED-ліхтарем потужністю 1 Вт. Цей яскравий і ефективний ліхтар ідеально підійде для підсвічування прилеглих об'єктів. Подорожуйте з упевненістю - активація ліхтаря відбувається простим натисканням кнопки, повторне натискання перемкне його в режим "SOS", а тривале утримання вимкне.
Для від'єднання пристрою від розетки та завершення роботи з режимом AC output, досить натиснути кнопку перемикання та обережно витягти під'єднаний пристрій. XO PSA-200 Pro забезпечить вас надійним джерелом енергії в будь-якій ситуації, забезпечуючи світло та живлення для вашої техніки.
Зарядити станцію можна 2 способами:
- Через роз'єм DC 12 В
- Зарядний пристрій із кабелем Type C
Характеристики:
- Тип акумуляторів: літій-залізо-фосфатний (LiFePO4);
- Час заряджання: до 4.5 годин;
- Ємність зарядної станції: 0.19 кВт/год;
- Максимальна вихідна потужність: 200 Вт;
- Ємність батареї: 52.8 А-год;
- Функції зарядки: PD, QC;
- Життєвий цикл: понад 3000 циклів;
- Вихідні інтерфейси: 2 × USB Type A; 1 × USB Type C; 1 × Розетка 220 В; 1 × DC-роз'єм;
- Захист: від короткого замикання; від перенапруги на виході; від перенапруги на вході;
- Температура підзарядки: 0°C - 50°C;
- Температура розряджання: -5°C - 65°C;
- Одночасно заряджаються пристроїв: 5;
- Габарити: 9 × 9 × 24 см;
- Вага: 2 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 52800 мА/год |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Роз'єми | USB Type-A, DC, micro USB |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Особливості | Ремінець на руку, Ліхтарик, Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка, LED лампа |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 9 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Висота | 24 мм |
| Вага | 2 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для фотоапаратів; Для повербанків; Для електроніки |
| Розміри | 9 х 9 х 24 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Комплектація | Зарядна станція XO-PSA-200<br/> Кабель Type C to Type C<br/> Зарядний пристрій<br/> Інструкція |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Вихідні інтерфейси | 1 х Розетка 220 В; 1 x DC-роз'єм; 2 x USB Type A; 1 x USB Type C |
| Функції заряджання | Power Delivery; PowerIQ; QC швидке заряджання 3.0 |
| Вхідний струм, А | 3; 3.25 |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 5 |
| Тип акумуляторів | Літій-іонні (Li-ion) |
| Ємність батареї, мА·год | 52800 |
| Вихідна сила струму, А | 2; 3; 5; 1.5; 2.4; 3.25 |
| Вхідні інтерфейси | DC-роз'єм; USB Type C |
| Вихідна напруга, В | 220; 12; 15; 5; 9; 20; 240; 230 |
| Защита от | Надлишкової напруги на виході; Надлишкової напруги на вході; Короткого замикання |
| Вхідна напруга, В | 12; 24; 15; 5; 9; 20 |
| Кількість в пачці, шт. | 1 |
| Тип заряджання станції | Постійний струм |
| Кількість заряджань пристроїв | >3000 |
| Час заряджання від мережі | 4.5 |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 200 |
| Робоча температура | -5°C - 65°C |
| Ємність зарядної станції, кВт/год | 0.19 кВт/ч |
| Максимальна потужність заряджання (220 В), Вт | 65 |
| Максимальна потужність пристроїв (X-Boost), Вт | 400 |
- Ціна: 5 499 ₴








