
Портативна зарядна станція XO PSA-300 w 230 Wh повер банк, портативна батарея з розеткою УМБ Power Bank
- Немає в наявності
- Код: 37225
9 999 ₴
Портативна зарядна станція XO PSA-300 - твоє надійне джерело енергії в будь-якій ситуації. Обладнана передовим літій-залізо-фосфатним (LiFePO4) акумулятором ємністю 230 Вт-год, ця станція здатна забезпечити надійне живлення за найрізноманітніших обставин. Заряджай її всього лише за 4.5 години і користуйся високоефективною енергією в побуті, в подорожах, під час надзвичайних ситуацій та різноманітних заходів.
Серцем XO PSA-300 є автомобільний акумулятор, сертифікований UL, і передова технологія інверторного перетворення SPWM. Завдяки цим інноваціям, станція вирізняється високою надійністю, довгим терміном служби і перевершує звичайні акумулятори.
Сумісність із широким спектром електронних пристроїв і побутової техніки до 300 Вт - ось відмінна риса XO PSA-300. Порти з регульованою напругою і вимикачі енергозбереження дають змогу використовувати енергію з розумом, активуючи тільки необхідні роз'єми. Легка вага близько 3 кг і зручна ручка полегшують перенесення станції.
Не тільки джерело енергії: вбудований ліхтарик потужністю 3 Вт перетворює XO PSA-300 Plus на незамінний аксесуар. Активуй ліхтар утримуючи кнопку "Світло" протягом 2 секунд, потім одноразово натискай, щоб перемикати режими: стандартне світло → інтенсивне світло → сигнал SOS. Щоб вимкнути, просто утримуй кнопку 2 секунди.
Не залежно від обставин, XO PSA-300 - надійне джерело енергії для тих, хто цінує комфорт і впевненість у будь-якій ситуації
Зарядити станцію можна 4 способами:
- Мережевий зарядний пристрій PD - кабель Type-C - роз'єм Type-C
- Автомобільний зарядний пристрій PD/QC - кабель Type-C - роз'єм Type-C
- Автомобільний "прикурювач" з кабелем DC 12В - роз'єм DC input "12V IN"
- Сонячна панель - кабель DC 12В - роз'єм DC input "12V IN"
Характеристики:
- Тип акумуляторів: літій-залізо-фосфатний (LiFePO4)
- Час заряджання: до 4.5 годин
- Ємність зарядної станції: 0.23 кВт/год
- Ємність батареї: 72000 мАг
- Максимальна вихідна потужність: 300 Вт.
- Функції зарядки: PD, QC
- Життєвий цикл: понад 3000 циклів
- Одночасно заряджаються пристроїв: 6
- Захист: від короткого замикання; від надлишкової напруги на виході; від надлишкової напруги на вході;
- Вихідні інтерфейси: 1 × Розетка 220 В; 2 × DC-роз'єм; 1 × USB Type C; 2 × USB Type A;
- Температура заряджання: 0°C - 50°C;
- Температура розряджання: -5°C - 65°C;
- Габарити: 26.8 × 11 × 18.5 см;
- Вага: 3 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 72000 мА/год |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Роз'єми | USB Type-A, DC |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Особливості | Ліхтарик, Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка, LED лампа |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Призначення | Для фотоапаратів; Для повербанків; Для дрібної побутової техніки; Для електроніки |
| Розміри | 26.8 х 11 х 18.5 см |
| Вага | 3 кг |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Комплектація | Зарядна станція XO-PSA-300<br/> Зарядний пристрій. <br/> Кабель<br/> Інструкція. |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Вихідні інтерфейси | 1 х Розетка 220 В; 2 x USB Type A; 2 x DC-роз'єм; 1 x USB Type C |
| Функції заряджання | Power Delivery; PowerIQ; QC швидке заряджання 3.0 |
| Вхідний струм, А | 1; 3; 5; 3.25 |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 6 |
| Тип акумуляторів | Літій-залізо-фосфатні (LiFePO4) |
| Ємність батареї, мА·год | 72000 |
| Вихідна сила струму, А | 2; 3; 4; 6; 1.5; 3.25 |
| Вхідні інтерфейси | DC-роз'єм; USB Type C |
| Вихідна напруга, В | 220; 12; 15; 5; 9; 20; 240; 230 |
| Защита от | Надлишкової напруги на виході; Надлишкової напруги на вході; Короткого замикання |
| Вхідна напруга, В | 12; 24; 15; 5; 9; 20 |
| Кількість в пачці, шт. | 1 |
| Тип заряджання станції | Заряджання від сонячної панелі; Заряджання від автомобіля; Постійний струм |
| Кількість заряджань пристроїв | >3000 |
| Час заряджання від мережі | 4.5 |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 300 |
| Робоча температура | -5°C - 65°C |
| Ємність зарядної станції, кВт/год | 0.23 кВт/год |
| Максимальна потужність заряджання (220 В), Вт | 65 |
| Максимальна потужність пристроїв (X-Boost), Вт | 600 |
- Ціна: 9 999 ₴










