влевовправо

Apple Mac Pro 6.1 Intel Xeon E5 2.7GHz (12 Core) 64GB/1TB + Apple Cinema Display 27" (Б/У)
- Немає в наявності
- Код: 1111
54 500 ₴
+380 (73) 409-57-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Топова, найпотужніша модель Apple Mac Pro 2013 на 12-ядерному процесорі Intel Xeon 2.7 GHz Twelve Core 22-nm. За продуктивністю набагато перевершує всі попередні моделі Mac Pro 5.1 (зокрема топові 12-ядерні), а також 4-х і 6-ядерні Mac Pro 6.1.
Як і всі інші Mac Pro 6.1, ця модель оснащена двома відеокартами AMD FirePro з підтримкою моніторів 5К.
Підтримується технологія "Hyper-Threading", що дає змогу створювати два віртуальних потоки на кожному ядрі процесора. Загалом створюється 24 віртуальних ядра.
Характеристики:
- Модель: Apple Mac Pro 6.1
- Процесор: 12-ядерний Intel Xeon E5-2697v2 2,7 ГГц (Turbo Boost до 3,5 ГГц) 22-нм "Ivy Bridge-EP". Підтримується технологія "Hyper-Threading" (24 віртуальних потоки).
- Оперативна пам'ять: 64 Гб DDR3 ECC 1866 МГц (PC3-15000). Максимальний обсяг 128 Гб (4 модулі по 32 Гб).
- Штатний жорсткий диск (тип): твердотільний SSD PCIe 2.0 x4
- Штатний жорсткий диск (об'єм): 1000 Гб
- Відеокарта: AMD FirePro D700 6GB
- Виведення відео: Підтримується одночасне під'єднання 3 моніторів із роздільною здатністю 5К (5120×2880)- два через порти Thunderbolt 2 і один через HDMI. Або 6 моніторів 2560×1600 через порти Thunderbolt 2.
- Бездротові інтерфейси: Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4.0
- Порти та інтерфейси: 6 x Thunderbolt 2.0, 1 х HDMI 1.4 UltraHD port, 4 x USB 3.0, HDMI, 2 х Gigabit Ethernet
Куплений у Європі. Гарний стан. Не ремонтувався і не має жодних нюансів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Встановлена ОС | MacOS X |
| Країна виробник | США |
| Колір | Чорний |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Додаткова комплектація | Клавіатура, Комп'ютерна миша |
| Характеристики процесора | |
| Частота процесора | 2700 МГц |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Об'єм кешу L2 | 256 кб |
| Модель процесора | Intel Xeon E5 |
| Тип процесора | Xeon |
| Об'єм кеша L3 | 32 МБ |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 128 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Частота пам'яті | 1866 МГц |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 25 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1440 |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Сенсорний екран | Ні |
| Широкоформатний екран | True |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Об`єм відеопам'яті | 6000 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Довжина | 168 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Товщина | 100 мм |
| Корпус | |
| Потужність блока живлення | 450 Вт |
| Під'єднання та зв'язок | |
| Інтерфейси | Wi-Fi |
- Ціна: 54 500 ₴








