-42%Мобільний телефон Apple iPhone SE 64GB 2020 Black (MHGP3)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MHGP3
12 999 ₴
7 495 ₴
Показати оптові ціниШвидкий, як і всі iPhone.
В основі iPhone SE 2020 той самий надпотужний процесор A13 Bionic. Додатки завантажуються миттєво і працюють дуже плавно. Але це не все. Ви також отримуєте неймовірно плавну графіку для ігор.
Великий час автономної роботи.
Високоефективний чип, покращений акумулятор і iOS працюють разом, щоб збільшити час автономної роботи. Якщо вам потрібно зарядити iPhone SE, просто помістіть його на бездротовий зарядний пристрій. Або підключіть адаптер* потужністю 20 Вт або вище для швидкого заряджання від нуля до 50 відсотків заряду всього за 30 хвилин.
* Адаптер живлення в комплект не входить.
Захист від вологи.
iPhone SE 2020 не боїться звичайних рідин, таких як вода, газовані напої, кава, чай і сік. І, звичайно ж, не варто переживати через пил.
Камера, з якою ви завжди готові до миттєвих знімків.
Чип A13 Bionic виконує всі види обчислень за лаштунками, щоб ваші фотографії виглядали чудово. Наприклад, Smart HDR 4 автоматично налаштовує контрастність, освітлення і відтінки шкіри для чотирьох людей, щоб кожен виглядав найкращим чином. А при середньому і слабкому освітленні Deep Fusion попіксельно вивчає мультиекспозицію, щоб передати найдрібніші деталі, текстуру і візерунки на фінальному знімку.
Сцени в умовах низького освітлення. Правильні відео.
Покращене відео на iPhone SE 2020 передає неймовірну кількість деталей, включно з контурами, тінями та відблисками, навіть коли сонце сідає.
Чудовий екран.
На чіткому, яскравому і насиченому кольорами дисплеї Retina HD все виглядає неймовірно.
Кнопка "Додому", яку ви знаєте і любите.
Touch ID - це швидкий, простий і безпечний спосіб розблокування телефону та входу в додатки. Ви навіть можете використовувати його з Apple Pay, щоб робити покупки в Інтернеті або купувати продукти в магазині - і все це без використання вашої картки.
iOS.
Завдяки постійним оновленням функцій і безпеки iPhone стає ще кращим, тому він знову і знову відчувається як новий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| Репліка | Ні |
| ОС | Apple iOS |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Матеріал корпусу | Алюміній + скло, Алюміній, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Тип матриці | IPS |
| Модель телефону | Apple iPhone SE |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | Retina |
| Діагональ екрану | 4.7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1334×750 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 326 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Apple A13 Bionic |
| Кількість ядер | 6 |
| Частота процесора | 2650 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 3000 MB |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | SMS, E-mail |
| Інтерфейси | Wi-Fi, NFC, Bluetooth, Lightning |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 1881 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 12 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Запис відео | Так |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Максимальна частота кадрів відео | 60 кадрів/с |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 7 Мп |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Пилозахисний корпус, Сканер відбитку пальця, Швидка зарядка, Touch ID, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 138.4 мм |
| Ширина | 67.3 мм |
| Товщина | 7.3 мм |
| Вага | 148 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Операційна система | iOS |
| Роз'єми | Lightning |
| Дополнительно | Діафрагма 70/2.2/ портретний режим із поліпшеним боке та контролем глибини/ портретне освітлення із шістьма ефектами (природний, студійний, контурний, сценічний, сценічний — ч/б, світла тональність — ч/б)/технологія Deep Fusion |
| Быстрая зарядка | Так |
| Стандарт связи | 5G; 3G (WCDMA/UMTS/HSPA); 2G (GPRS/EDGE); 4G (LTE) |
| Количество ядер | 2+4 |
| Матеріал екрана | Стекло |
| Датчики | Датчик наближення; Акселерометр; Датчик освітлення; Барометр; Гіроскоп |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Вбудована пам'ять | 64 Гб |
| Роздільна здатність дисплея | 1334 x 750 |
| Бездротові технології | Wi-Fi; Бездротове заряджання; Bluetooth 5.0; NFC |
| Обладнання | Швидке заряджання; Ліхтарик; Підтримка e-SIM |
| Вага, г | 148 |
| Особливості основної камери | Підтримка 4К-знімання; Автофокус; Спалах; Стабілізація; Ширококутний об'єктив |
| Автофокус | Да |
| Кількість мегапікселів основної камери | 12 Мп |
| Кількість основних камер | 1 |
| Розміри SIM-картки | Nano-SIM |
| Метод стабілізації | Оптична |
| Кількість SIM-карток | 2 |
| Комбінований слот | Немає |
| Різновид фронтального спалаху | Програмна |
| Особливості корпусу | Водонепроникні |
| Серія Apple | Apple Ax Series |
| Особливості фронтальної камери | Фронтальний спалах; Одинарна; Стабілізація |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Записування відео | 4K / 3840x2160 / стереозвук; Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | Немає |
| Навігація | BDS; ГЛОНАСС; GPS; Цифровий компас |
| Ступінь пило-/вологозахисту | IP67 |
| Модель Apple Ax | Apple A13 Bionic |
- Ціна: 7 495 ₴







