влевовправо
Топ продаж

Дитячий фотоапарат З функцією миттєвого друку D8S Premium 1080P HD палароід для дітей з друком (Голубий Ведмедик)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1062-3c
2 799 ₴
Показати оптові ціни+380 (73) 409-57-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча камера 1080P HD (12 МП) з функцією друку — найкращий подарунок для дітей віком від 6 років, який допоможе їм зберегти найцікавіші та найщасливіші моменти життя на папері!
- Роздільна здатність: 12 МП передня та задня камери для високоякісних фото та відео у форматі 1080P HD.
- Екран: 2.4-дюймовий HD IPS екран, що захищає зір дітей.
- Акумулятор: Вбудований акумулятор для безперервної зйомки.
- Друк: Миттєвий друк чорно-білих фото на термопапері, які діти можуть прикрашати фломастерами.
- Додатково: Вбудовані шаблони фоторамок, креативні рамки для фотографій, багато смайликів і стікерів.
- Пам'ять: Підтримка до 32 GB для зберігання тисяч фотографій.
- Інтерфейс заряджання: USB Type-C для зручної та швидкої зарядки.
- Багатофункціональність: Підтримка фото- та відеозйомки, ігри, автоспуск, таймер та багатомовна підтримка.
- Зручність: Дана модель оснащена двома об'єктивами для зручності зйомки
Комплектація:
- 3 рулони фотоплівки
- Ремінець для носіння
- Кольорові фломастери
- Наклейки
- USB кабель для заряджання (Type-C)
- Інструкція
(Карта пам'яті до комплекту не входить)
Подарунок на всі випадки життя: Цей дитячий фотоапарат стане чудовим подарунком на День Народження, Новий рік або будь-які інші літні свята!
Якщо у вас виникли питання, будь ласка, зв'яжіться з нами!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 32 GB |
| Режим запису відео | 1920x1080/24 |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 103 мм |
| Висота | 95 мм |
| Товщина | 45 мм |
| Вага | 300 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Блакитний |
| Гарантія | 1 місяць |
| Особливості | Миттєвий друк |
| Розміри | 103X95X45mm |
| Тип | Фотоапарати |
| Інтерфейс | USB Type-C; USB |
| Тип карти пам'яті | microSD |
| Комплектація | 3 рулони фотоплівки, Ремінець для носіння, Кольорові фломастери, Наклейки, USB-кабель для заряджання (Type-C), Інструкція |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Глибина в пакованні (см) | 6 |
| Вага в пакованні, кг | 0.3 |
| Висота в пакованні (см) | 12 |
| Ширина в пакованні (см) | 10 |
| Записування відео | Full HD (1920х1080) |
| Кількість в пачці, шт. | 1 |
| Вага в пакованні | 0.3 |
| Захист | Протиударний; Противоложувальний |
| Кількість одиниць | 1 |
| Стать дитини | Дівчинка; Хлопчик |
| Дитячий вік | 9 років; 12 років; 5 років; 8 років; 11 років; 10 років; 3 роки; 6 років; 7 років; 4 роки |
| Діагональ дисплея | 2.4 |
- Ціна: 2 799 ₴









